Spolupracujte s námi

Staňte se poradcem firmy Party Lite a přineste krásu, vůni a finanční pohodu do vašeho domova...

Proč se zaregistrovat?

Registrace k PartyLite

Nikdy jsem nelitovala toho, že jsem se na jedné párty v Chrudimi zaregistrovala. Úžasné kvalitní vůně a krásné dekorace mě natolik okouzlily, že jsem neváhala a zaregistrovala jsem se. PartyLite mi změnil můj život!

Práce, nazvala bych to spíš jako koníček, mě baví a těší. A proč jsem se rozhodla stát se poradkyní? Především proto, abych si všechny výrobky zlevnila, pak pro zábavu a nyní i pro finanční „nezávislost“….

Baví mě u Vás doma, v práci a kdekoliv jinde vytvářet příjemnou atmosféru, dekorovat Vaše domovy a poté vidět Vaše rozzářené oči a úsměvy. Každá duše potřebuje být spokojená, být hýčkaná!!!

Poznávám spoustu nových zajímavých lidí, práce mě opravdu nabíjí. Spolupracuji s fajn kolektivem, se kterým se pravidelně setkávám na firemních školeních.

Moc se přeji, aby jste i Vy viděli tu možnost seberealizace i kariérního růstu.

Milujete krásnou domácí atmosféru? Pak je čas udělat z vaší vášně vaši kariéru a přidat se k našemu týmu.  Chcete-li si užívat všech výhod volné pracovní doby, skvělého příjmu a příležitostí ke kariérnímu postupu, vše, co musíte udělat, je uspořádat Prezentační party, kde představíte svíčky a úžasné vůně svým přátelům a rodině. Připravím Vám Prezentační party a poskytnu Vám všechny informace, jak začít. Koupíte Startovací soupravu obsahující vybrané výrobky PartyLite, katalogy a další potřebné materiály, srozumitelné osobní školení a vždy a snadno použitelný systém internetové podpory. Samozřejmě, je toho zde pro vás mnohem víc. Exkluzivní nabídky produktů, měsíční upozornění, senzační prémie a ocenění a dokonce i výlety snů!

A proč jsem se chtěla stát poradkyní společnosti PartyLite?

Bez ohledu na růst a vývoj společnosti PartyLite, zůstává jejich cílem úspěch jednotlivého poradce. Každého poradce podporuje všemi prostředky a zdroji, které mu pomohou k úspěchu. Navíc nabízí štědré odměny  a mnoho dárků. Od okamžiku, kdy se stanete Poradcem, budete mít k dispozici průběžná školení včetně svého osobního sponzora a PartyLite servis pro poradce tým.

Pokaždé, když nový Poradce obdrží své první odměny (třeba splní motivační skvělý začátek J), slyšíme na různých školeních a konferencí: "Začátek mne stál jen minimum a vydělal jsem peníze tím, že jsem se jen bavil? Tu práci prostě miluji!" A uhádnete proč? Tuto zkušenost mají i Poradci, kteří prodávají výrobky PartyLite již léta. Jak praví jedno přísloví: "Dělej, co tě baví, a nikdy v životě nebudeš pracovat jediný den."

Nepotřebujete žádné vstupní investice. Nepotřebujete se starat o vývoj nových výrobků, distribuci, zásobování, nebo marketingové produkty. O to všechno a mnohem více je již postaráno. Jediné co potřebujete je štědrá dávka nadšení pro naše výrobky vysoké kvality a touha být úspěšný.

Pořádejte prezentační párty

Spolupráce s PartyLite

Přemýšlíte, jak se nejlépe seznámit s výrobky PartyLite? Uspořádejte třeba u vás doma prezentační párty!

Nechte zahalit svůj domov do příjemných vůní a kouzelných tvarů výrobků společnosti PartyLite, při kterém uplatníte i své designérské umění anebo se jenom inspirujete.

Napište Váš dotaz nebo zprávu

Opište následující kód: 55d4d

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné!

*/