Pořádejte prezentační párty

Přemýšlíte, jak se nejlépe seznámit s výrobky PartyLite? Uspořádejte třeba u vás doma prezentační párty!

Nechte zahalit svůj domov do příjemných vůní a kouzelných tvarů výrobků společnosti PartyLite, při kterém uplatníte i své designérské umění anebo se jenom inspirujete.

Spolupráce s PartyLite

Každá Hostitelka, která uspořádá doma „svíčkovou párty“ (ne tu vařenou svíčkovou J) má nárok na několik druhů odměn! Pominu to, že skvělou odměnou už je to, že své hosty uvede do pohádkového světa výrobků PartyLite nejvyšší kvality, které nelze nikde jinde zakoupit.

Zde jsou odměny, které může Hostitelka získat od svého Poradce:

  • Prodejní množstevní kredit ve výši 15% na produkty z našeho rozsáhlého katalogu produktů PartyLite ZDARMA.
    Čím větší Vaše párty, tím větší je odměna.
  • Specilání nabídka produktů pouze pro hostitelky: jsou k dispozici pouze pro Vás.​​
    • Buď to je program v podobě 50% slevy (záleží na výši Prezentační párty)na jeden ze 2 výrobků dle výběru. Tato nabídka se každý měsíc mění.
    • Anebo to je program v podobě 50% slevy (opět záleží na výši Prezentační párty) na jeden ze 2 výrobků uvedených v aktuálním katalogu. Tato nabídka platí po dobu platnosti katalogu a nikdy tyto výrobky nejsou v aktuální nabídce!!! V katalogu Jaro 2019 to je nádherná 58 cm vysoká lucerna nebo svíčka se čtyřmi knoty ve vůni Ledové jahody (doba hoření až 12 hodin).

Nemáte chuť, prostory, ani elán organizovat párty? Nevadí. Zúčastněte se jako host. I pro každého hosta je vždy připraven dárek a také různé akční nabídky, kterých je vždy hodně!