Vánoce nám už pomalu, ale jistě klepou na dveře

03.11.2017 | Margita Pacoláková

Vánoce nám už pomalu, ale jistě klepou na  dveře. Pro všechny, kteří se chtějí stresu, frontám a shánění dárků na poslední chvíli, mám úžasné nabídky. Jsou omezené, jak časem tak také množstvím. Proto neváhejte a pokud Vás nějaká zaujme, určitě mi obratem pište.

1) Do 5.11.2017 máme v nabídce populární Adventní kalendáře (0 kalorií!), nebo úžasný dárek v podobě dárkové plechové krabice, která obsahuje 12 čajových svíček, 6 votivních svíček a k tomu svícen. Další nabídka se týká našich nejzářivějších svíček na světě GloLite v adventním provedení. Nesmí chybět ani různé svícny se zimní tématikou. První vůní měsíce je luxusní vůně Půlnoční orchidej a do neděle si lze objednat za fantastickou cenu naše 3 knotové svíčky Signature 2+1 zdarma. A poslední nabídka platná do neděle 5.11.2017 jsou tyčinky ve vůni Lesní ovoce, Moruše a Modrý smrk.

2) Do 12.11.2017 máme s 25% slevou krásné svícny, vzorník 15 ks čajových svíček a Exkluzivní limitované trio svícnů na svíčky, které není ve vánočním katalogu

3) Do 30.11.2017 si slze objednat typicky vánoční vůni Vánoční koření v sadě a v novém designu. Je to skutečně nádherná a velice oblíbená vůně! A nesmí také chybět 50% sleva jako dárek pro hostitelku.

Napište Váš dotaz nebo zprávu

Opište následující kód: 1d3ee

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné!